Evde İşitme Cihazı Desteği | İşitme Cihazı - Edi İşitme Cihazları ve Uygulama Merkezi
Evde İşitme Cihazı Desteği

Evlerinden Coronavirüs başta olmak üzere çeşitli fiziksel engelleri sebebiyle evlerinden dışarıya çıkamayan işitme cihazı kullanıcılarının aşağıdaki birçok hizmeti gerekli hijyen, sosyal mesafe vb gibi tedbirleri alarak evinizde yapılmak üzere destek veriyoruz.

Gerekli destekler için bizden lütfen randevu alınız.

  • İşitme cihazı denemesi
  • İşitme cihazı fitting işlemleri
  • İşitme cihazının teknik servis hizmetleri
  • İşitme Cihazı Pil ve Kalıp hizmetleri      

 

İşitme Cihazı Nasıl Kullanılmalı?

İşitme cihazı kullanmanız gerektiğini öğrendikten sonra size ve kulak yapınıza en uygun olan cihazı tercih etmelisiniz. Cihazınızın tercihinin ardından doğru şekilde kullanmak hem duyma oranınızı iyileştirme de hem de cihazınızı en doğru ve uzun şekilde kullanmanıza olanak tanıyacaktır. Günlük kullanımda ve uzun vadede oluşabilecek sorunların önüne geçmenizi sağlayan titizlikle cihaz kullanımı oldukça önemli bir konudur. İşitme cihazınızı kullanırken dikkat edeceğiniz bazı önemli püf noktaları sayesinde daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu ipuçlarından bahsedecek olursak;

  • Cihazınızı kirlere karşı korumak oldukça önemlidir. İşitme cihazınıza temas etmeden ve dokunmadan önce ellerinizin ve parmaklarınızın temiz olduğuna dikkat etmelisiniz. Ellerinizi güzelce yıkayıp kuruladıktan sonra (ellerinizin ıslak olmaması gerekmektedir) cihazınıza dokunabilirsiniz. Cihazın mikrofon girişi oldukça küçük ve hassastır bu yüzden içerisine ufacıkta olsa su kaçmamasına özen göstermek gerekir.
  • İşitme cihazınızı nemden de korumak gerekir. Duş almadan önce ve yüzme sporu yapacaksanız da yüzmeden önce cihazınızı çıkarmanız gerekmektedir. Cihazınızı muhafaza edeceğiniz yer nemli olmamalıdır.
  • Çocuklara ve evcil hayvanlarınıza oldukça dikkat etmelisiniz. Küçük bir çocuğunuz veyahut evinizde beslediğiniz kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınız var ise işitme cihazlarınızı istemeden de olsa bozabilirler.
  • Kullandığınız saç spreyinizin kullanım esnasında cihazınıza temas etmediğinden emin olmalısınız. Mümkünse vücut bakım ürünlerinizi kullanmadan önce cihazınızı çıkarmanız en iyisi olacaktır.

Bütün bu püf noktalarına özen gösterdikten sonra bir diğer adım ise doğru bakımla işitme cihazınızı temiz tutmaktır. Cihazınızı yumuşak ve kuru bir bezle rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kimyasal bazlı temizlik ürünlerinden oldukça uzak durmalısınız.

Evde İşitme Cihazı Desteği

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde belirli bir yaşın üzerindeki insanların sokağa çıkmaları oldukça tehlikeli bir hal almış durumda. İşitme cihazı kullanıcılarının da büyük çoğunluğunu bu yaş grubu kişilerin oluşturduğunu düşünürsek günlük iletişim ve işlerini aksatmadan yerine getirebilmeleri evde bulundukları süreç içerisinde işitme cihazlarına bağlıdır. İşitme cihazlarının kullanımı ile ilgili sıkıntılarda veyahut gerekli arızaların giderilmesinde yardımcı olabilmek adına Edi işitme olarak evde işitme cihazı desteği sunuyor. Bütün gerekli önlemleri aldıktan sonra önce sizi ve sağlığınızı düşünerek sizlere kendi evinizde işitme cihazı desteği veriyoruz. Yaptırmak istediğiniz işlemi iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak veyahut sitemiz üzerinden online destek sayesinde bizlere bildirebilir ve uygun gün ve saat aralıkları kararlaştırıldıktan sonra işitme cihazı desteği için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Evde İşitme cihazı Desteği Hakkında Sıkça sorulan Sorular

Evinizde işitme cihazınızla ilgili yaşadığınız sorun veyahut yeni işitme cihazı alacak iseniz bununla ilgili bilgi ve cihaz edinebilmeniz için sunulan hizmetler ücretli değildir.

Evde İşitme cihazı desteği alabilmek için bizleri arayarak veyahut web sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak randevu oluşturmalısınız. Randevu saati ve günü kararlaştırılıp onaylandıktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

İçinde bulunduğumuz pandemi dolayısıyla özellikle belirli yaşın üzerindeki bireylerin dışarı çıkma ve faaliyette bulunma alanları büyük ölçüde kısıtlanmaktadır. Bu kısıtlamanın yanı sıra sağlığınız için de eğer herhangi bir kronik rahatsızlığınız var ise oldukça dikkatli olmalı, evde hizmet tercih ederek bütün önlemler alındıktan sonra Edi işitme evde işitme cihazı desteği sayesinde gönül rahatlığıyla ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.

Evde işitme desteği hizmeti kapsamında işitme cihazının denemesi, işitme cihazı fitting işlemleri, işitme cihazı teknik servis hizmetleri ve işitme cihazı pil ve kalıp hizmetleri verilmektedir.

Bize Ulaşın
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Biz Sizi Arayalım