İşitme Cihazı Denemesi | Edi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi | İzmir
İşitme Cihazı Denemesi

Duymanın aracı olarak ihtiyaç dâhilinde tercih edilen işitme cihazlarının kullanımında kullanıcı deneyimi çok büyük öneme sahiptir. Her kullanıcı farklı ürünlerle farklı şekilde kullanım kolaylığı yaşamaktadır.  Bu doğrultuda işitme cihazı deneme hakkı ürün temin ederken kullanıcıya avantaj sağlar.

Edii işitme cihazları, kullanıcının sağlığını ve konforunun sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bünyesinde bulundurduğu cihazların tamamını uzman görüşlerine bağlı olarak temin edebilmekte ve denem süreleri kapsamında karşılaştırma yaparak tercih edebilmektesiniz.

Her İşitme Cihazı Aynı Değildir

İşitme cihazı duymayı kolaylaştıran bir aparat olarak tanımlansa da her cihaz bir diğerinden farklıdır.  Bu farklılık kişinin kullanım esnasında değişen tercihine göre şekil almaktadır. Kulak içi işitme cihazı ile kulak dışı işitme cihazının kullanımı birbiri ile aynı olmadığından her birinin bireye sunacağı imkânlar da farklı olacaktır.

Edii işitme bünyesinde bulunan tüm cihazlar işitme uzmanları tarafından,  bireylere önerilmektedir.

Deneme Süresi Kaç Gündür?

İşitme cihazlarının deneme süresi markaya göre değişkenlik göstermektedir. Bazı ürünlerin deneme süresi 3 gün ile sınırlandırılırken bazı ürünlerin deneme süresi 10 güne kadar uzatılabilmektedir.

Tercih edilecek markanın ürün profiline göre düzenlenen deneme süreleri sonrasında, kulak içi aparat bireyde kalır.  Hijyen sorunları dolasıyla bu kısmın iadesi alınmaz ancak cihazı tercih etmeyecek ise cihaz herhangi bir ücret talep edilmeden geri alınır.

İşitme Cihazına Alışma Süresi

Duyma kaybı yaşayan bireylerin özellikle ilk cihaz kullanımı esnasında yaşanabilen bazı sorunlar vardır. Seslere alışma süresinin tamamlanması ile kişi cihaza tamamen alışacak ve rahat bir şekilde kullanım sağlayabilecektir.

Deneme Cihazları Hangileridir? 

Deneme süresi ve deneme cihazları kullanıcıyı tedirgin edebilen bir zaman zarfıdır. Kullanıcın aklına herkesin kullandığı cihazı kullanmak, sağlık bilgisi sıkıntıları, para iadesi alamamak,  üründen memnun kalmadığı halde cihazı iade edememek gibi sorular takılmaktadır. Elbette kullanıcı bu soruları sorarken ve bu sorulara da makul cevaplar ararken oldukça haklıdır. 

Edii işitme bünyesinde kullanıcıya sunulan deneme süreleri ve deneme cihazları demo olarak sunulmaktadır.  Demo cihazların her birini daha önce kullanılmamış birer kulak içi aparat ile teslim edilmesi ve kullanım süresi boyunca sıfır demo cihaz kullanımı gerçekleştirilmesi sağlanır. Kulak içi cihaz ten ile temas eden tek nokta olduğundan cihazın iadesi durumunda aparat bireyde kalarak başka bir cihazı deneyebilir.

Edii iletişim; her şeyden önce sizin sağlığınızı önemser. Kendinizi iyi hissedeceğiniz ve tüm sesleri sağlıklı bir şekilde duyabileceğiniz kalitede ürünleri sunduğu hak ve hizmetler ile varlığını sürdürmektedir. Tüm kaygılarınızı bir kenara bırakarak Edii işitme işitme cihazı ile deneme süresi sayesinde size en uygun işitme cihazını bulabilirsiniz.

İşitme Cihazı Denemesi Hakkında Merak edilen sorular ?

İşitme cihazı kullanmanıza gerek görüldüğü durumlarda cihazınızı uzun süre kullanacağınızı ve günlük yaşantınızda iletişim için olmazsa olmaz parçanız haline geleceğini göz önünde bulundurarak size en konforlu ve rahat gelen cihazı tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Denediğiniz cihazın kulağınıza tam olarak uygun olması, sıkma ağrıtma gibi fiziksel zararlar vermemesi ve duyma oranınız ölçüldüğünde verimli sonuçlar ortaya çıkarmasına dikkat edilmelidir.

Kulak içi cihazlar dışındaki bütün cihazları deneme süresi sonunda iade edebilirsiniz. Kulak içi cihazlarda sağlık ve hijyen faktörlerinden dolayı iade söz konusu olmamaktadır.

İşitme kaybınızın büyük oranda önlenmesi ve erken tanı sayesinde de tedaviye zamanında başlanarak büyük ölçüde yol kat edilmesi sayesiyle iletişim becerilerinize tekrar kavuşabilir ve kendinizi sosyal çevrenizden farkında olmadan bile olsa izole etmeni önler. Kullanacağınız cihazı denemenin en büyük avantajı da cihazın kulağınıza uyumu ve sesleri algılamanızda ne denli yardımcı olabildiğini tespit ederek olası bir eksiklik ve aksaklıkta başka bir cihaz kullanma ve deneme fırsatı bulabilmeniz olacaktır.

Bize Ulaşın
  • +90 232 364 76 05
  • +90 531 653 71 45
  • edi@ediisitme.com.tr
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara