Oticon İşitme Cihazları | İşitme Cihazı - Edi İşitme Cihazları ve Uygulama Merkezi

Oticon İşitme Cihazları Hakkında Merak Edilenler

SuperShield Feedback yönetimi teknolojisi ötme sesi daha meydana gelmeden engeller. Telefonla konuşmalarda veya sarılmalarda rahatsız eden ıslık sesi daha oluşmadan engellenmiş olur ve size konfor sağlar.

Sitemizdeki tüm OTİCON cihazlarda Bluetooth özelliği mevcut ve cihazlar telefon ile uyumludur. Bunun yanı sıra App Store veya Google Play üstünden OTİCON ON uygulamasını indirebilirsiniz. Telefonu ve cihazınızı Bluetooth özelliği ile eşleyebilirsiniz. Bu sayede ses ayarlarını veya program geçişlerini telefondan uygulamaya girerek de yapabilirsiniz.

Şarjlı cihazlarda hızlı şarj özelliği ile 30 dakika şarj ederek 6 saate kadar kullanım sağlar. Cihazlarınızı 3 saat şarj ederek tüm gün kullanılacak kadar güç sağlayabilirsiniz. 

Oticon'un Ruby ve Siya modellerinde 5, Xceed ve OpnS modellerinde 7, Opn modelinde ise 8 renk seçeneği mevcuttur. Pediatri grubunda yer alan Opn Play modelinin ise 12 renk seçeneği vardır.

Sitemizde bulunan Oticon marka işitme cihazlarına hangi şehirde olursanız olun uzaktan ayar yapabilme imkanımız mevcut. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon ve internet bağlantısı. OTİCON'un RemoteCare uygulaması ile istediğiniz gün online olarak görüntülü ve sesli konuşarak uzaktan da ince ayar yapabilmekteyiz.

Biz Sizi Arayalım