Oticon ConnectClip | Edi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi | İzmir

ConnectClip Hakkında Merak edilenler?

ConnectClip kullanımı oldukça basittir. İşitme cihazı setiniz ile arasındaki bağı kullanım kılavuzunu okuyarak kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olduğunu cihaz üzerindeki led ışığının sarı renkte yanmasıyla anlayabilirsiniz. Aksi bir durumla karşılaştığınızda satın aldığınız firmanın yetkili servisiyle iletişime geçmelisiniz.

Oticon ConnectClip, birçok özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. İşitme cihazlarını eller serbest bir haldeyken görüşmeleri gerçekleştirmek ya da stereo müzik veya post yayınlarını dinlemek amacıyla yüksek kalitede bir kablosuz kulaklık fonksiyonlarını katmaktadır.  Teknolojinin en güzel gelişmelerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Oticon ConnectClip, işitme cihazı kullanıcılarının hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Oticon ConnectClip’i kablosuz bir mikrofon olarak tanımlamak mümkündür. Piyasada aklınıza gelebilecek bütün akıllı telefon modelleriyle uyumludur. Aynı zamanda bilgisayarla da kolayca kullanmanız mümkündür. Müzik çalar ve işitme cihazlarıyla birlikte kullanımı oldukça yaygındır.

Oticon ConnectClip, sesin her iki kulağa da akışını sağlamaktadır. Klasik Bluetoot cihazlarındaki gibi tek bir kulağa değil, iki kulağa aynı anda akışı gerçekleştirmektedir. İşitme cihazları için küçük pil boyutlarına olanak sağlamaktadır. İşitme cihazlarındaki odyolojiden ödün vermeyerek, Velox TM çipine sahiptir.

Biz Sizi Arayalım