Unitron Aksesuarlar | Edi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi | İzmir

Unitron Aksesuarlar Hakkında Merak edilenler?

Unitron aksesuarlar, işitme cihazınızın daha verimli kullanılmasını sağlayan hayatınızı kolaylaştırıcı aletlerdir. Bunlardan bazıları ; şarj edilebilir kit, remote kontrol, ICC remote, uStream, uMic, Utv3, iCube2, smart control remotedir. Unitron Aksesuarların bazı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

- Tv den alınan sesi hastanın işitme cihazına aktararak kolay bir şekilde dinleme gerçekleştirmesini sağlar.

-Gürültülü bir ortamda işitme problemi yaşayan bireyin direk olarak karşısındaki kişinin dediklerini duymasını sağlar. 

-Bulundukları ortama göre hastanın duyma sesini kolayca ayarlamasını sağlar.

Unitron Aksesuarlara günümüz şartlarında kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşitme cihazı aksesuarı satan güvenilir internet sitelerinden satın alma işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi, işitme cihazı mağazalarından da ulaşmanız mümkündür. Hayatınızın her anında sizlere konfor sağlayacak bu aksesuarlara sahip olmak büyük bir lükstür.

Unitron aksesuarların sağlığa zararı yoktur. Aksine sizlerin daha sağlıklı ses duyabilmenize yardımcı olmaktadır. Unitron aksesuarları kullanım alanınıza göre tercih ederek, yaşam boyu duyduğunuz seslerin kalitesini arttırabilirsiniz. Yaşamdan keyif almak istiyorsanız, sesi en kaliteli şekilde duymalısınız.

Unitron aksesuarlar gündelik yaşamınızı oldukça kolaylaştırmanıza yardımcı olur. İşitme cihazı kullanıyorsanız, cihazı daha verimli kullanmanızı sağlayarak konfor alanınızı arttırır. Gün içerisinde kullandığınız teknolojik aletlerle uyum sağlayarak, çeşitli özellikleri sizlere sunmaktadır. Teknolojik aletleriniz ve işitme cihazınız arasında bağlantı kurarak ses duyma veriminizi arttırmaktadır.

Biz Sizi Arayalım