Hakkımızda | Edi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi | İzmir Hakkımızda | Edi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi | İzmir

Geniş ürün yelpazesi, her ürün için yedek parça ve teknik geri hizmeti ile Edi İşitme Cihazları 15 yıllık tecrübesini sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Edi İşitme Cihazları Ltd. Şti.

İzmir İli Çiğli İlçesinde 2019 yılında Fırat Ulubahşi tarafından kurulmuştur. İzmir Çiğli Eğitim Hastanesi yanında bulunan ana şube ile hastalarına işitme cihazı satışı ve hizmeti sunmaktadır. Yine Karşıyaka İlçesinde Kilise Sokak üzerine açılan yeni şube ile sektörel anlamda faaliyetlerine hızlı ve özenli bir şekilde devam ettirmektedir.

2021 yılında Balçova ve Narlıdere şubelerinde hastalarına işitme cihazı satış ve hizmeti sunmaktadır.

Kurucu Fırat ULUBAHŞİ Özgeçmişi;

07.11.1978 yılında Isparta da doğmuştur. İlk ,Orta ve Lise eğitimimi Nazilli’de tamamladıktan sonra , Ankara Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim fakültesinden başarı ile mezun olmuştur.

2005 yılında İstanbul merkezli bir işitme cihazı firması bünyesinde Aydın İli, Nazilli İlçe sorumlusu olarak sektöre giriş yapmıştır. 2006 yılında Türkiye’nin ilk odyoloji hizmet projesini Nazilli’de gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda odyoloji hizmeti için Aydın ,Denizli ve İzmir İllerine giden işitme problemi yaşayan hastalarının bir çoğunun Nazilli Devlet Hastanesinde hizmet almaya başlamalarına öncülük etmiştir. 2008 yılında bünyesinde bulunduğu şirketin Ege Bölge Müdürü olarak görev almış, İzmir İlinde ilk şube olan Alsancak mağazasını hizmete açmıştır. Devamında 2008 ila 2019 yılları arasında İzmir , Aydın ,Nazilli , Denizli ,Fethiye ,Muğla ,Manisa , Salihli ,Eskişehir ,Kütahya ,Afyon ve Polatlı da 25 işitme merkezinin daha açılışını yaparak sektörel anlamda Türkiye genelinde adından söz ettirmiştir. 2018 yılında Bölge Koordinatörü 2019 yılında Türkiye Müdürü görevlerini layıkıyla yerine getirmiştir. Görev yaptığı süre boyunca birçok sektörel eğitim ,kongre ve toplantıya katılmış, birçok bilimsel eğitim programı ve sektörel toplantı da organize etmiştir. 2011 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen İşitme cihazı satış sertifikasyon eğitimine katılım sağlamıştır.

15 yıllık sektör tecrübesi sonucunda 2019 yılı Kasım ayında Edi İşitme Cihazlarını Limited şirketini kurarak mesleki hayatına devam etmektedir.

Edi ne demektir ne anlama gelir ?

Kelime anlamı Ata, saygıdeğer ulu kişi.Marka ismi bulma sürecinde akılda kalıcı ve bir anlam ifade etmesi bizim için önemliydi Edi hem anlam olarak hem de anlaşılır olması sebebiyle tercih sebebiz oldu .Karar vermemizde kelime anlamında bulunan Ulu kelimesi ailemizin soyismi olan Ulubahşi çağrıştırması bizim içinde ayrıca önemli bir detaydı.

Logomuz neyi ifade ediyor ?

Sanatsal olarak kulak betimlemesine benzemesinden dolayı tercih ettik.

Kırmızı : Sağlık sektörünün ana renklerinden biri olması ve markamızın sağlık sektöründe olması sebebi ile iki renkten biri olarak kırmızı rengi seçtik.

Ayrıca kırmızı renk
• Canlılık ve dinamizmin rengidir.
• Ataklık, azim ve kararlılığı ifade eder.
• Başlangıçları teşvik eder.
• Çalışmaya şevk verir, tembelliğin karşıtıdır.

Mor : İşitme cihazı sektörü yaş popülasyonu olarak ileri yaştaki kişilere hizmet vermekte.Mesleğimiz gereği cihazlandırma süreçlerinde sabırlı olmamız ve hoşgörülü olmamız gerekiyor. İşitme cihazı takıldıktan sonra muhakkak kişiye mutluluk vermemiz gerekiyor bu yüzden anlam olarak mutluluk ve hoşgörüyü ifade eden mor rengini ikinci renk olarak seçtik.

Bize Ulaşın
  • +90 232 364 76 05
  • +90 531 653 71 45
  • edi@ediisitme.com.tr
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara