İşitme Cihazı Bakım Setleri
ww

İşitme Cihazı Saklama Kabı

ww

MultiTool (Çok Amaçlı Bakım)

ww

İşitme Cihazı Pil Ölçüm Aleti

ww

Kanal İçi İşitme Cihazı Temizleme Kurutma Seti

ww

Kulak İçi İşitme Cihazı Kurutma Temizleme Seti

ww

Kulak Arkası İşitme Cihazı Temizleme Seti

ww

Kalıp Temizleme Tableti (20'li Kutu)

ww

İşitme Cihazı Metal Uçlu Puar

ww

Mıknatıslı Cihaz Temizleme Fırçası

ww

Edi Nem Alma Kutusu

ww

İşitme Cihazı Tekli Mendiller

ww

Kalıp ve Cihaz Temizleme Spreyi

ww

Otovita Kulak Arkası İşitme Cihazı Bakım Seti

ww

İşitme Cihazı Kıvrılmış Hortum

ww

Cedis e150 Elektrikli UV Temizlik ve Kurutma

ww

Cedis 4'lü Nem Alıcı Tablet

ww

İşitme Cihazı Mıknatıslı Fırça

ww

OtoVita Temizleme Spreyi

ww

Otovita Kalıp Temizleme Kasesi

ww

OtoVita İşitme Cihazı Hava Üfleyici Pompa

ww

OtoVita İşitme Cihazı Temizleme Mendili

ww

OtoVita İşitme Cihazı Nem Alma Kutusu

ww

Otovita Nem Alıcı Tablet (6 Adet)

ww

İşitme Cihazı Kalıbı Temizleme Tableti

İşitme Cihazı Bakım Setleri

İşitme cihazlarının ve kulak kalıplarının temizlenmesi için bakım setleri kullanılmaktadır. Setlerin içeriğinde kullanılan tabletler, kulağın enfeksiyon riskini azaltarak bakterilerin ve çeşitli mantarların üremesini engellemektedir. 7 adet tablet şerit halinde bulunarak temizlik görevini üstlenmektedir. İşitme cihazı bakım setleri oldukça pratik bir işlemdir. İçerisinde günlük, haftalık veya aylık yeterli olacak şekilde bakım ürünü bulundurmaktadır. Pratik olarak muhafaza edebileceğiniz paketleri güvendiğiniz firmalardan almanızı önermekteyiz.

Bakım setleri içinde tabletler, temizleme spreyi, kurutma tabletleri bulunmaktadır. Özel ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitli içeriklere sahip bakım setleri vardır. Bakım setlerinin kullanımı oldukça kolay ve hızlıdır. İşitme cihazı bakımının düzenli gerçekleştirilmesi, sağlıklı duyum almak adına çok önemlidir. Ayrıca işitme cihazınızın bakımsız olması kulağınıza doğrudan zarar verebilmektedir. Bu nedenle sizin için doğru bakım setini bir uzmana danışarak uygulamalısınız. Paket içeriği büyüdükçe faydalı ürünlerde artmaktadır. Kurutma tabletleri büyük paket içeriğinde mevcuttur. Bu tabletler yenisinin zamanının geldiğini göstermek adına, turuncu renkten beyaz renge dönüşmektedir.

Bakım setleri sizler için, cihazınızın bakımını pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz için üretilmiş bir pakettir. Kulak kalıplarının temizliği içinde bakım setleri kullanılabilir. Bakım setlerinin doğru kullanıldığı takdirde hiçbir zararı bulunmamaktadır.  Kullanılan ürünlerin son kullanma tarihine ve uygulama yöntemine dikkat ederek uygulamanız doğrultusunda, zarardan ziyade daha çok yararını göreceksiniz.

İşitme cihazının üretildiği firmalar, bakım setleri satışı da gerçekleştirmektedir. Bilmediğiniz marka veya internet sitesinden bakım seti almamalısınız. Aksi durumda dolandırıcı firmalar kulağınıza zararı olabilecek maddeleri uygun fiyata bakım setinin içerisine dahil edebilir. Sağlık riske atılmayacak kadar önemli bir konudur. Bu nedenle mutlaka güvenilirliği yüksek markalardan alış veriş yapmalısınız.